Tájékoztató a XXXIII. OTDK Állam- és Jogtudományi Szekciójának támogatási feltételéről

2016. október 7., 10:10
A legkiválóbb egyetemisták és főiskolások tudományos eredményeinek bemutatása és értékelése ösztönözi a diákköri tevékenységet, támogatja és elismeri a felsőoktatási diáktudományos tevékenység résztvevőit: a tehetséges hallgatókat, mestereiket, konzulenseiket, valamint segítséget ad a kutatómunkában a továbbhaladáshoz, a szakmai kibontakozáshoz és a pályakezdéséhez.

A XXXIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia

Állam- és Jogtudományi Szekció

A rendezvény szervezője és helyszíne:

Miskolci Egyetem

Állam- és Jogtudományi Kar

Cím:

3515 Miskolc - Egyetemváros

Telefon:

Fax:

06 (46) 367 933

Honlap:

A Szekció honlapjának címe: otdk2017.uni-miskolc.hu

A Szekció e-mail címe: MEAJKOTDK2017@uni-miskolc.hu

A rendezvény időpontja: 2017. március 29-31.

Nevezési időszak: 2016. szeptember 15. – 2016. december 7. (szerda) 23.59 (CET)

Az intézményi TDT-elnök feladatai

1.) Az intézményi TDK-konferenciát követően (két héten belül):

Az intézményi TDK-konferencia dokumentációjának eljuttatása az OTDT Titkárságára a XXXIII. OTDK Központi Felhívása 2. számú mellékletének 3. pontja szerint.

www.otdk.hu/media/uploads/xxxiii.otdk_kozponti_felhivas_2.szamumelleklet.pdf

Az intézményi TDK-konferenciákat legkésőbb 2016. november 7-ig kell megrendezni!

2. A hallgatói nevezést (2016. december 7.) követő öt napon belül:

2.1. A hallgatók nevezéseinek jóváhagyása az OTDT online rendszerében.

2.2. A jóváhagyott nevezésekről összesítő jegyzék két példányban történő nyomtatása (az OTDT online rendszeréből) és aláírása.

2.3. A következő dokumentumok összegyűjtése a hallgatóktól.

-  A benevezett pályamunka OTDT online rendszeréből nyomtatott nevezési lapjának a hallgató(k) eredeti aláírásával ellátott egy példánya.

-  Azon abszolutóriumot szerzett/a nevezés félévében várhatóan abszolutóriumot szerző hallgatók dokumentumai, akikre a Felhívás 5.A.3. pont vonatkozik (a szükséges dokumentumokat is az 5.A.3. pont tartalmazza).

3. Az így előállt dokumentumok megküldése az OTDT Titkárságának és a rendező intézménynek a következők szerint:

Határidő (postabélyegző dátuma): 2016. december 12. (hétfő)

3.1. Az OTDT Titkárságának postai úton megküldendő dokumentumok:

·         Az Állam- és Jogtudományi Szekcióba benevezett pályamunkákat és szerzőiket tartalmazó, az OTDT online rendszeréből nyomtatott összesítő jegyzék egy példánya a TDT-elnök által aláírva.

·         Az abszolutóriumot szerzett, vagy a nevezés félévében várhatóan abszolutóriumot szerző hallgatók nevezési dokumentációjának megküldése jelen felhívás 5.A.3. pontjának megfelelően.

Az OTDT Titkárságának postacíme:

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

Országos Tudományos Diákköri Tanács Titkársága

1143 Budapest, Szobránc utca 6-8.

Kérjük, a borítékra írják rá: „NEVEZÉSI DOKUMENTÁCIÓ, valamint azon szekciók nevét, amelyeknek dokumentációját a csomag tartalmazza.

3.2. A Szekciót rendező intézménynek postai úton megküldendő dokumentumok:

·         A benevezett pályamunkák OTDT online rendszeréből nyomtatott nevezési lapjainak a hallgató(k) eredeti aláírásával ellátott egy-egy példánya.

·         1 példány nyomtatott dolgozat (borítón javasoljuk, hogy a dolgozat szerzőjének a neve és a dolgozat címe, a konzulens és a küldő intézmény szerepeljen .)

A Szekciót rendező intézmény postacíme:

Dr. Varga Zoltán

Miskolci Egyetem

Állam- és Jogtudományi Kar

3515 Miskolc - Egyetemváros

Kérjük, hogy a megküldött csomagokon tüntessék fel, hogy: „NEVEZÉSI DOKUMENTÁCIÓ, ÁLLAM- ÉS JOGTUDOMÁNYI SZEKCIÓ”

A határidő után érkező, és a Szekció felhívásában szereplő követelményektől eltérő pályamunkákat nem áll módunkban befogadni.

A nevezési dokumentációt mind az OTDT Titkárságára, mind a rendező intézményhez be kell küldeni a TDT-elnökök/TDK-felelősök által intézményi/kari szinten összegyűjtve, az intézményi/kari TDT-elnök/TDK-felelős aláírásával ellátott összesített jegyzékkel együtt.

Az egyéni, egyénileg beküldött nevezés érvénytelen!

A nevezés elfogadásáról az OTDT, az érintett szakmai bizottság és a szekciót rendező intézmény közösen dönt, melyről a hallgatók visszajelzést kapnak, a küldő intézmények TDT elnökei/felelősei pedig nyomon követhetik az online rendszerben.

A szekció nevezési díja: 5.000.- forint/pályamunka.

Számlavezető pénzintézet: Magyar Államkincstár

Számlaszám: 10027006-01426672-00000000

A nevezési díjról kiállítandó számlához számlakérőt a nevezési dokumentációval együtt az 1. sz. melléklet szerint kérjük megküldeni az MEAJKOTDK2017@uni-miskolc.hu

e-mail címre.

Az átutalás közlemény rovatába kérjük beírni: ÁJKOTDK

Befizetési határidő: február 15.